Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

Fitline Gelenk Fit  Glukozamina + Chondroityna

FitLine Gelenk-Fit

FitLine Gelenk Fit – glukozamina + chondroityna

FitLine Gelenk Fit  = mocne stawy i lepszą sprawność.

W związku ze zmianami na sklepie informacje na temat pozostałych produktów pod numerem telefonu 795 900 860 bądź e-mail sklep@rh7.pl jak również po zarejestrowaniu się na sklepie

Produkt zamówisz w sklepie PM

FitLine Gelenk Fit – glukozamina + chondroityna

 

FitLine Gelenk Fit  = mocne stawy i lepszą sprawność.

 

Gelenk Fit ZALETY

·         Zmniejszenie bólu stawów i kręgosłupa

·         Wspomaganie regeneracji

·         Daje szybkie i wymierne efekty

·         Wspomaga stawy, kręgosłup, ścięgna

·         Witamina C wspomaga syntezę kolagenu niezbędnego do wzmocnienia kości i tkanki łącznej

·         Zawiera - proszek z naturalnych alg i ekstrakty ziół ajurwedy

·         Glukozamina i chondroityna wspiera tworzenie chrząstek i mazi stawowej

·         Najlepsze działanie poprzez technologię NTC i NGP

·         Zawiera naturalny ekstrakt CRA dla lepszego zaopatrzenia w tlen i działania redukującego zapalenia

 

Preparaty zawierające glukozaminę i chondroitynę są bardzo częstopolecane jako sposób na zmniejszenie bólów stawów, pleców etc. Lekarze zalecają je przy chorobach zwyrodnieniowych stawów, stanach zapalnych stawów oraz pourazach i przy źle wyleczonych uszkodzeniach. Glukozaminę wróżnej postaci stosują z powodzeniem osoby chore, sportowcy, ludzie cierpiący na choroby zwyrodnieniowe oraz w wyniku urazów, uszkodzeń, przeciążeń etc

Na rynku jest dostępnych sporo preparatów zawierających glukozaminę i chondroitynę. Nie wszystkie dają jednak zadowalające efekty. Aby rzeczywiście nastąpił efekt leczniczy należy zastosować produkt dobrej jakości.

FitLine Gelenk Fit + CRA to pierwszy preparat z glukozaminą i chondroityną podawany jako napój. Stworzono go z zastosowaniem opatentowanych przez producenta technologii dających maksymalną możliwą przyswajalność składników.

Składniki czynne (glukozamina i chondroityna) są doskonale przyswajane. Dzięki temu preparat daje efekty lepsze niż większość produktów o podobnym składzie. Pierwsze odczuwalne efekty występują u większości osób już po kilku dniach stosowania.

Stosując preparat FitLine Gelenk Fit może być pomocny w wielu dolegliwości i bólu stawów, ścięgien, kręgosłupa etc. wynikających zarówno z trybu życia, wieku jak przebytych urazów i kontuzji.

Stosowanie produktu

Wsypać 3 g proszku (łyżeczka – miarka jest wewnątrz opakowania) rozpuścić w niegazowanej wodzie lub innym napoju. Wypić bezpośrednio po wymieszaniu.

Najlepiej jest wypić na czczo.

Wielkość opakowania: 270 g

23563

Zobacz także

30 other product in the same category

Specjalne

No products at this time.

KOENZYM Q10 - energia dla serca i opóźnienie procesu starzenia