Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

Activize OxyPlus FitLine - ZESTAW

315,00 zł 370,00 zł Zniżka 15%
Brutto

DOSTAWA GRATIS!

ACTIVIZE – WIĘCEJ TLENU I ENERGII.

Dostarcza dokładnie tych substancji czynnych, których organizm potrzebuje do wytworzenia energii

Activize Oxyplus otwiera nawet najmniejsze naczynka włosowate w celu jak najszybszego dostarczenia substancji odżywczych oraz tlenu do miejsca ich działania, przyczyniając się w ten sposób do podwyższenia produkcji energii. Ze względu na te właściwości oraz zawartość witamin B2, B12 i kwasu foliowego sprzyja obniżaniu poziomu homocysteiny, co wedle najnowszych badań ma duży wpływ na przeciwdziałanie zmianom miażdżycowym oraz chorobom wieńcowym.

Activize wspomaga pozyskiwanie energii z pożywienia (spalanie węglowodanów).

Ilość

Size Chart
x
Size Chart

Measuring Tips to Assure The Best Fit

  • Measure your back size – wrap the measuring tape snugly around your ribcage, just under your bust line 1, keeping it horizontal. This will give you your band size.
  • Then measure around the fullest part of your bust 2 , again keeping the tape horizontal.
  • To determine the size of pants, measure the girth of the waist 3 and hips 4
  • The following charts will help you match the designer’s size scheme for this product (indicated in the dropdown) to your usual size

size guide visible to all products

UKUSAEUBUSTWaistHips
XS 8 4 34 31/32 23/24 33/34
S 10 6 36 33/34 25/26 35/36
M 12 8 38 35/36 27/28 37/38
L 12 8 38 35/36 27/28 37/38
XL 10 6 36 33/34 25/26 35/36

ACTIVIZE dostarcza do organizmu te składniki ,których najszybciej zaczyna brakować i które stosunkowo trudno pozyskać ze zwykłym pożywieniem,organizm ich nie magazynuje,nie można „najeść się ich  na zapas”i „naoddychać „świeżym powietrzem.

 Po kilku minutach od wypicia czujemy przyjemne mrowienie w ciele i  wypieki jak po półgodzinnym joggingu w lesie o poranku.Preparat wzbogacono w kofeinę pozyskiwaną z guarany-uwalnia się powoli i  długotrwale,dzięki temu energia jest wyrównana.

Powoduje lepszą wydolność fizyczną i psychiczną -wspomaga metabolizm,spalanie tłuszczów i węglowodanów.Sprawia,że więcej tlenu jest doprowadzane do poziomu komórkowego,co przyczynia się do większej wydolności komórek,co dalej daje lepsze wyniki w sporcie.

CO WYRÓŻNIA ACTIVIZE OD NAPOJÓW ENERGETYCZNYCH?
Większość napojów energetycznych dostępnych na rynku oparte jest o działanie kofeiny,ewentualnie innych substancji pobudzających sztucznie i na krótko-podobnie jak kawa i najczęściej są to substancje syntetyczne.
Działanie ACTIVIZE wynika z faktu ,że dostarcza NATURALNYCH  SKŁADNIKÓW ,które wraz ze zwiększoną absorbcją tlenu przyczyniają się do NATURALNEGO wytwarzania energii-dzieje się proces naturalny,według mechanizmu budowanego w organizm.

 Activize -ja traktuję jako stały element życia, zwykłego odżywiania-tak jak picie soku,czy herbaty.
 A to dlatego ,że część witamin niezbędnych do zdrowego życia ulega spalaniu na bieżąco.Nie można ich zmagazynować .Na bieżąco musisz je spożywać i na bieżąco je spalasz.
 NAWET JEDNA SYTUACJA STRESOWA W CIĄGU DNIA WYSTARCZY,ABY CAŁY ZASÓB WITAMIN Z GRUPY B ZOSTAŁ NATYCHMIAST ZUŻYTY.

 Activize uzupełnia te braki.

Activize Oxyplus otwiera nawet najmniejsze naczynka włosowate w celu jak najszybszego dostarczenia substancji odżywczych oraz tlenu do miejsca ich działania, przyczyniając się w ten sposób do podwyższenia produkcji energii. Ze względu na te właściwości oraz zawartość witamin B2, B12 i kwasu foliowego sprzyja obniżaniu poziomu homocysteiny, co wedle najnowszych badań ma duży wpływ na przeciwdziałanie zmianom miażdżycowym oraz chorobom wieńcowym.

Activize Oxyplus wykazuje wchłanialność składników powyżej 95% (NTC) oraz możliwie największą efektywność składników, dzięki ich odpowiedniemu zestawieniu (NGP).

Świetnie się sprawdza jako typowa formuła przedwysiłkowa.

Idealny na rozpoczęcie dnia.

Polecany szczególnie dla osób aktywnych fizycznie oraz starszych,

ze względu na powszechne u niech braki witaminy B.

 

ACTIVIZE OXYPLUS -opatentowany

dostarcza dokładnie tych substancji czynnych ,których organizm  potrzebuje do wytworzenia energii.
dotlenia wszystkie komórki mózgowe-dzięki zawartości tlenu pozyskanego z alg brunatnych
Aktywizuje cały system nerwowy-ma witaminy z grupy B ,które są odpowiedzialne za stabilizację tego układu-pomaga przeciwdziałać stresowi.
 Po raz pierwszy połączono naturalną guaranę z niacyną,co powoduje lepsze ukrwienie i tym samym lepsze doprowadzenie wszystkich składników praktycznie do wszystkich komórek organizmu.Dodatek alg brunatnych powoduje lepszą absorbcję tlenu (średnio ok 10% więcej tlenu we krwi).

 

 

Zobacz także

227,00 zł 284,00 zł -20%
125,00 zł 147,00 zł -15%
81,00 zł 95,00 zł -15%
45,00 zł 49,50 zł -10%

30 other product in the same category

Specjalne

KOENZYM Q10 - energia dla serca i opóźnienie procesu starzenia