Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

.

Okulary do komputera dla dzieci blue blocker  PRiSMA KiDS 3 LiTE

Okulary do komputera dla dzieci blue blocker PRiSMA KiDS 3 LiTE

Okulary do komputera dla dzieci blue blocker PRiSMA KiDS 3 LiTE

CENA 217 zł. 

Oczy dzieci są znacznie bardziej dotknięte przez szkodliwe działanie światła niebieskiego niż u dorosłych. 

Chroń oczy swoich dzieci przed agresywnymi niebieskimi elementami świetlnymi TFT i LED z płaskim ekranem dzięki okularom komputerowym PRiSMA.

 

W związku ze zmianami na sklepie informacje na temat pozostałych produktów pod numerem telefonu 795 900 860 bądź e-mail sklep@rh7.pl jak również po zarejestrowaniu się na sklepie

Produkt zamówisz w sklepie PM

 

 

 Okulary do komputera dla dzieci blue blocker PRiSMA KiDS 3 LiTE 

 

W centrum uwagi  mamy dzieci: Mamy coś dla dzieci!

Zupełnie nowy: dzięki nowym stylom okularów  KiDS3 dzieci mogą chronić oczy i czuć się tak fajnie jak dorośli.

Oczy dzieci są znacznie bardziej dotknięte przez szkodliwe działanie światła niebieskiego niż u dorosłych. Idealny przypadek, w którym dzieci w ogóle nie patrzą na ekran telewizora lub komputera, jest w naszych czasach praktycznie niewykonalny. Odpowiedzialni rodzice ograniczają czas spędzany na ekranie przez dzieci do rozsądnego przedziału czasowego. Aby chronić ich oczy w tym czasie, opracowaliśmy nowy styl okularów. Dzięki nowym okularom ochronnym PRiSMA dla dzieci w kolorze niebieskim Twoje dzieci nie noszą tylko niezbędnych okularów ochronnych, mogły znaleźć swoje ulubione akcesorium! A solidna konstrukcja z elastyczną nylonową ramą jest gotowa sprostać prawie wszystkim wyzwaniom codziennego życia z dziećmi.

 

Niebieskie okulary do komputera dla dzieci blue blocker  PRiSMA KiDS #3 LiTE

 

Niezwykle wytrzymała i elastyczna nylonowa rama z bursztynowymi filtrami przeciwwiatrowymi LiTE. Twarde i antyrefleksyjne soczewki filtrujące.

 

Chroń oczy swoich dzieci przed agresywnymi niebieskimi elementami świetlnymi TFT i LED z płaskim ekranem dzięki okularom komputerowym PRiSMA.

 

Nowoczesne płaskie ekrany (telewizor i komputer) emitują światło o wysokiej zawartości światła niebieskiego o krótkich długościach fali. To światło obciąża oczy i może nieodwracalnie go uszkodzić (uszkodzenie światłem niebieskim, stres oksydacyjny). Niebieskie światło wpływa również na równowagę hormonalną (np. Melatoninę), co może prowadzić do objawów, takich jak pogorszenie jakości snu. Jest to trwały stres dla organizmu.

 

Szczególnie zagrożone są oczy dzieci. Już w 2010 r. Francuski Instytut Bezpieczeństwa Środowiskowego (ANSES) podkreślił, że na oczy dzieci wpływa światło niebieskie w znacznie większym stopniu niż na oczy dorosłych, ponieważ oczy dzieci nie mają naturalnej ochrony. Instytut dodał zalecenie, aby zminimalizować zużycie lamp LED w środowisku dzieci.

 

Dostępne tutaj okulary ochronne KiDS z filtrami LiTE zapewniają wysoki poziom ochrony przed światłem niebieskim, a jednocześnie umożliwiają dobre rozpoznawanie kolorów, dzięki czemu nadają się do oglądania telewizji.

 

Czy wiesz, że nie każda ochrona przed światłem niebieskim  jest taka sama!

Soczewki Okularów PRiSMA do komputera dla dzieci blue blocker  PRiSMA KiDS #3 LiTE są produkowane zgodnie z najnowszą technologią filtrów i pomiarów. Opracowane przez lekarza medycyny i znanego fotobiologa, naukowca światła Alexandra Wunscha gwarantują najwyższe standardy naukowe.

 

Charakterystyka:

-Skuteczna ochrona przed światłem niebieskim LiTE redukuje 95% (dł. Fali do 500 nm)

-Elastyczna i wytrzymała oprawka z nylon

-Odporna powłoka antyrefleksyjna

-Nadaje  się do oglądania telewizji, ekranów komputerów, telefonów itp.

- Zmniejsza zmęczenie oczu i  je relaksuje

- 100% ochrona przed promieniowaniem UV400

- Twardy futerał na okulary w komplecie

 

 PRODUCENT: Innovative Eyewear

39753

Zobacz także

30 other product in the same category

Specjalne

No products at this time.

KOENZYM Q10 - energia dla serca i opóźnienie procesu starzenia